Aeronauts

Star Star Star Star Star

Aeronauts gra hazardowa dostępna za darmo

W 1903 roku bracia Wright wykonali pierwszą udaną próbę lotu. Już pierwszego dnia udało im się przelecieć około 260 metrów. Dzisiaj latanie nie jest już tak niedostępne, jak przeszło sto lat temu. Ba, grając w Aeronauts nie trzeba nawet podnosić się z krzesła, aby poczuć wiatr we włosach. Aeronauts automat do gry opowiada o lotnictwie, i to tym nomen omen najwyższych lotów, bo aż do samych chmur. Na naszym aeroplanie wiodącą postacią jest kapitan, który wymachując kluczem wydaje z siebie niewerbalne komunikaty.

Automat ten został stworzony przez firmę Evoplay, która słynie z tak dobrych gier. Lotnictwo to jeden z wielu ciekawych tematów, który wzięli na swój tapet. Gwarantujemy, że inne gry tego producenta zachowują równie wysoki poziom.

Na naszej stronie internetowej udostępniamy Aeronauts za darmo. Nie trzeba się rejestrować ani logować, a będzie można zagrać. Jest to darmowa gra hazardowa, której zadaniem jest przygotowanie do prawdziwego starcia w kasynie online na pieniądze. Przed przystąpieniem do gry na pieniądze warto wcześniej dobrze się przygotować, aby przestworza nie miały przez nami żadnych tajemnic. Ta recenzja także okaże się pomocna. A więc, lecimy!

Zasady grania w Aeronauts

Gra Aeronauts to wideo slot o 5 bębnach i 20 liniach wygrywających. Zakład w grze wybierany jest z przedziału od 0,1 do 500 kredytów na jeden obrót. Slot ten posiada bardzo dobrze przygotowaną wersję mobilną. Współczynnik RTP wynosi 96%. Jest to wynik zbliżony do średniej wartości zwrotu dla podobnych automatów wideo.

Układy są tworzone przez symbole występujące od lewej do prawej zgodnie z przebiegiem linii wygrywających. Ich przebieg można podejrzeć w zasadach gry, które znajdują się pod literą “i” po lewej stronie ekranu. Tam także w zakładce “Rules” spisane zostały pełne zasady. Każdy z graczy powinien je dobrze poznać, aby automat nie miał przed nim żadnych tajemnic.

Pozostałe przyciski sterujące to BET, który służy za wybór zakładu w grze, BALANCE to saldo gracza. Środkowy przycisk rozkręca bębny, jego przytrzymanie powoduje uruchomienie gry w trybie automatycznym. Ustawienia zatrzymania można zmienić pod kołem zębatym po prawej stronie. Na wstędze po lewej stronie bębnów gromadzimy gwiazdy, które po wypełnieniu wypłacą nam ekstra nagrodę.

Aeronauts – w polskich kasynach online

Nasi eksperci przygotowali tzw. Ranking Kasyn, czyli spis bezpiecznych kasyn, posiadających odpowiednie licencje, w których można będzie zagrać na prawdziwe pieniądze. Wszystkie kasyna w naszym rankingu są legalnie działającymi placówkami w których z pełnym zaufaniem możemy zainwestować swoje pieniądze i po prostu rozkoszować się grą. Wszystkie posiadają bogatą bibliotekę gier, gdzie Aeronauts to dopiero początek. Grając na pieniądze można będzie skorzystać z wielu ciekawych bonusów, które dodatkowo ułatwią rozgrywkę i dadzą nam możliwość wygrania większych pieniędzy.

Jak grać, żeby wygrać?

Na to pytanie nie możemy wskazać jednoznacznej odpowiedzi. Nie ma jednej, złotej strategii, która pozwoliłaby na wygrywanie. Automaty to gry losowe, więc czasem wygramy, niestety czasem i przegramy. Ważne jest dobrze poznanie automatu i oferowanych przez niego funkcji. Dobrym sposobem jest granie w Aeronauts demo, w którym walutą jest wirtualny żeton. Jego utrata niczym nie grozi. Poznanie zasad gry z darmowej wersji będzie dobrym przygotowaniem do gry na pieniądze. Te warto rozpoczynać zawsze od niskich stawek, aby wczuć się w grę na pieniądze. Mniejsze stawki pozwolą także na dłuższe cieszenie się grą.

Promocje w grze Aeronauts

Aeronauts online posiada wiele symboli specjalnych. Tak jak główny motyw gry, kojarzą się one z lotnictwem. Śmigło samolotu działa jako WILD. Zastępuje ono wszystkie symbole za wyjątkiem scattera, bonusu i symbolu extra. Następny w kolejności jest zestaw trybów z informacją x2. Działa ona jako wild z mnożnikiem. Zastępuje takie same symbole oraz dodatkowo mnoży x2.

Sterowiec jest scatterem. Jeśli wystąpi 3 razy to rozpoczyna rundę 20 darmowych spinów. W trakcie ich rozgrywania w taki sam sposób mogą wystąpić respiny. Na koniec rundy darmowych spinów rozgrywana jest jeszcze specjalna gra bonusowa. Przed graczem znajdują się 3 zasłonięte karty. Nagroda spod wybranej karty zostanie przydzielona graczowi. Może to być pomnożenie wygranej z darmowych spinów 2 razy, 3 razy, lub dodatkowe 20 darmowych spinów.

To jeszcze nie wszystko co Aeronauts online za darmo ma do zaoferowania. 3 symbole z helikopterem Leonarda rozpoczyna specjalną rundę bonusową. Polega ona na przechodzeniu na wyższe poziomy odgadując gdzie jest strzałka. W każdej rundzie jest coraz mniej strzałek, a coraz więcej przycisków, które odbierają nagrodę i wychodzą z rundy bonusowej. Gramy tak maksymalnie 5 rund, albo do pierwszego spudłowania w strzałkę.

W trakcie regularnej gry są jeszcze balony – kolejny symbol specjalny. Każde 3 trafienia dodają nam jedną gwiazdkę do ekstra nagrody. Ich ilość znajduje się u góry ekranu, nad głową mechanika. Po zdobyciu 5 gwiazdek wypłacana jest extra nagroda pieniężna. W poniższej tabeli zaprezentowano wygrane dla zakładu całkowitego równego 1 kredyt.

Symbol x5 x4 x3
Wskaźnik kierunku wiatru 2,5 1 0,2
Pilot na latającym rowerze 5 1,5 0,3
Latający balon 7,5 2 0,5
kompas 15 2,5 0,8
Lotnicza armata 25 5 1,5
rakieta 50 10 2
poduszkowiec 100 25 2,5
sterowiec 50 10 5

Aeronauts na smartfonie

Równie dobrze jak na komputerze można zagrać w Aeronauts na każdym smartfonie. Slot powstał w technologii HTML5, dzięki czemu można wygodnie zagrać na dowolnym urządzeniu posiadającym przeglądarkę i dostęp do internetu. Nie trzeba pobierać żadnych dodatków do przeglądarki. Aeronauts gra sama dopasuje się do rozdzielczości ekranu. Granie w podróży jeszcze nigdy nie było takie proste.

Aeronauts online – opinie o grze

Aeronauts automat to fantastyczna gra. Obok takich tytułów nie można przejść obojętnie. Posiada wszystkie cechy dobrej gry. Przede wszystkim opowiada ciekawą fabułę i jest znakomicie dopracowana. Bonusy w niej wykorzystane są wyszukane i niepowtarzalne. Dobre RTP daje duże szanse na wygraną. W zasadzie to nie można się do niczego przyczepić. Gry od Evoplay to wyższy poziom rozrywki. Aeronauts podpisuje się pod tym rękami i nogami. Przekonaj się sam.

FAQ

Czy da się zagrać w Aeronauts za darmo?

Oczywiście, na naszej stronie jest dostępna darmowa wersja gry.

Czy Aeronauts automat ma darmowe obroty?

Trafiając 3 razy scattera zdobywamy aż 20 darmowych obrotów. 

Czy można wygrać realną kasę grając w Aeronauts slot?

Prawdziwe pieniądze można będzie wygrać tylko w kasynach online. Wybieraj tylko licencjonowane miejsca.

Czy muszę pobrać Aeronauts slot, żeby dało się grać?

Gry nie trzeba pobierać. Uruchamia się ona w przeglądarce na dowolnym urządzeniu. 

Aeronauts Szczegóły gry

Producent:
Evoplay
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
40
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie