Amazon Wild

Star Star Star Star Star

Amazon Wild – automat do gry za darmo

Czy miałeś szansę odbyć kiedykolwiek podróż do amazońskiej dżungli? Automat wideo Amazon Wild może spełnić Twoje marzenie i zabrać Cię do świata o którego istnieniu nie miałeś pojęcia. Olbrzymia ilość zwierząt i roślin niewystępujących w naszej szerokości geograficznej to znak wyróżniający automat produkcji dewelopera Playtech. Dołącz do przygody, odnajdź mapę prowadząca do ruin znajdujących się gdzieś w Amazonce i odbierz nagrodę dochodząca do x2000 od postawionej stawki!

Playtech umożliwia Ci dokładne przygotowanie się do tak wymagającej podróży dzięki udostępnieniu wersji Amazon Wild demo z której może skorzystać dosłownie każdy gracz. Możesz to zrobić bezpośrednio na naszej stronie za darmo i bez rejestracji lub w dowolnym kasynie online które posiada w swoim portfolio automat Amazon Wild.

Zasady gry na automacie Amazon Wild

Decydując się na grę na automacie Amazon Wild przenoszeni jesteśmy wprost do dżungli gdzie czeka nas sporo niebezpieczeństw. Tablica gry hazardowe otoczona jest wszechobecną roślinnością z dwóch stron widoczne są ruiny budynków a po prawej stronie swoją głowę wychyla czerwona papuga. Zarówno oprawa wizualna jak i dźwiękowa bezpośrednio nawiązuje do natury i przyrody. W ścieżce dźwiękowej zawarte są odgłosy ptactwa, wszystko to sprawia, że możemy poczuć się jakbyśmy rzeczywiście byli w środku olbrzymiego lasu.

Amazon Wild automat posiada 5 bębnów, 4 rzędy i 100 stałych linii wypłat. Gra pozwala na minimalną stawkę 0,01 i maksymalną na poziomie 1 monety. RTP plasuje się na poziomie 94,50% co jest odpowiednie dla automatu o niskiej zmienności. Na samym początku oprócz plecaka i wygodnych butów gracz musi dobrać odpowiednią stawką na każde zakręcenie. Można to zrobić za pomocą przycisków + i – w sekcji Line Bet, liczba płatnych linii jest stała więc automatycznie musimy obstawiać na wszystkie 100 dostępnych linii. Najniższą nagrodą jaką można zdobyć jest mnożnik x20 natomiast maksymalną wypłatę zapewnia symbol drogocennej mapy dzięki której zdobyć można nawet x2000 od postawionej stawki. Pamiętać jednak trzeba, że jest to możliwe wyłącznie w sytuacji gry na najwyższych stawkach. Poniżej przedstawiamy liczbę przycisków i ich funkcję jaką pełnią w grze:

  • SPIN – jak sama nazwa wskazuje jest to przycisk rozpoczynający grę
  • Line Bet – przyciskami + i – możemy sterować stawką za jaką chcemy grać
  • INFO – przejście na podstronę z tabelą wypłat oraz instrukcją gry.

Co ważne gra dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych, operator zaznacza, że przed przystąpieniem do gry należy dokładnie zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas rozgrywki. Pozwoli to uniknąć wszelkich problemów które mogą się pojawić w trakcie gry.

Amazon Wild – dostępność w polskich kasynach

Nasz zespół aby ułatwić wybór naszym użytkownikom zdecydował się stworzyć specjalny ranking kasyn, w którym wyszczególniliśmy najlepszych polskich operatorów posiadających w swojej ofercie automat Amazon Wild. Większość tych kasyna posiada specjalne oferty bonusowe dla nowych graczy które znacząco mogą zwiększyć początkowy budżet na grę.

Co robić, aby wygrać?

Jeżeli chcesz zwiększyć swoją szansę na grę pamiętaj aby zawsze decydować się na korzystanie z funkcji specjalnych takich jak funkcja gamble. Daje ona możliwość zdublowania swojej wygranej i w dłuższej perspektywie wpływa pozytywnie na stosunek wypłat. Ważne jest również aby dokładnie wiedzieć sposób działania automatu, aby poznać całą mechanikę idealnym sposobem jest wykorzystanie wersji demo która dostępna jest również na naszej stronie. Na samym końcu pamiętaj aby mierzyć siły na zamiary i nie grać od samego początku na najwyższym możliwych stawkach.

Oferta bonusowa i tabel wypłat w Amazon Wild

Funkcje bonusowe to esencja automatu Amazon Wild jak i każdego dowolnego slotu online dlatego zachęcamy do korzystania z nich jak najczęściej. W przypadku Amazon Wild istnieje kilka funkcji specjalnych które mają znaczny wpływ na nasze wygrane. Jedną z takich funkcji jest symbol Wild reprezentowany przez złoty posąg z napisem Wild, może on pojawić się na dowolnym miejscu na tablicy i zastąpić dowolny symbol w celu utworzenia zwycięskiej kombinacji.

Co więcej jeżeli uda nam się wylosować minimum dwa takie symbole na tym samym bębnie rozszerzą się one na całą objętość bębna znacząco zwiększając potencjalne wygrane. Symbol Scatter reprezentowany jest przez mapę skarbów, jest to jednocześnie najwięcej płacący symbol w grze dający wygrane x2000 od postawionej stawki. Ułożenie minimum 3 takich symbol powoduje uruchomienie rundy bonusowej i szansę na dodatkowe mnożniki.

Symbole pojawiające się na bębnach składają się z kwiatów, ptaków czy też drapieżników które są postrachem dżungli jak chociażby czarna pantera. Wszystko jest bardzo kolorowe i charakterystyczne, poniżej przedstawiamy pełną tabelę wypłat w której zamieściliśmy wszystkie symbole wraz z ich wartością.

Symbol X3 X4 X5
Złoty kwiat 20 30 40
Fioletowy kwiat 25 50 60
Biały kwiat 30 70 100
Czerwony kwiat 35 120 250
Koliber 22 35 45
Żółta papuga 25 60 70
Czerwona papuga 30 100 150
Pelikan 40 150 300
Czerwona żaba 25 40 50
Kameleon 30 80 200
Małpa 40 200 500
Czarna pantera 50 250 1000
Mapa 22-4 60-25 2000-500

Amazon Wild na telefon i urządzenia mobilne

Amazon Wild online jest automat zbudowanym z wykorzystaniem najnowszych technologii takich jak HTML5 czy też AMP. Sprawia to, że gra automatycznie dostosowuje się do dowolnego urządzenia mobilnego i wielkości ekranu jaki jest w nim wykorzystywany. Gra przebiega w identyczny sposób jak na urządzeniach stacjonarnych gwarantując najwyższy poziom doświadczeń.

Amazon Wild – podsumowanie

Amazon Wild automat do gry to naprawdę prosta i nowoczesna gra dająca olbrzymią przyjemność podczas gry. Prostota rozgrywki połączona z dużymi wygranymi jest odpowiednia zarówno dla graczy początkujących jak i tych nieco bardziej zaawansowanych. Maksymalna nagroda dochodzi tutaj nawet do x2000 od postawionej stawki. Tematyka gry jest zachęcająca i nawet stosunkowa niska ilość dostępnych funkcji bonusowych nie sprawia, że gra może się znudzić. Dodając do tego fakt dostępności na urządzeniach mobilnych a także możliwość skorzystania z wersji demo całkowicie za darmo z pełną odpowiedzialnością możemy polecić wypróbowanie produkcji przygotowanej przez dewelopera Playtech.

FAQ

Czy możliwa jest gra w Amazon Wild za darmo?

Tak, aby zagrać w Amazon Wild online za darmo skorzystaj z wersji demo dostępnej na naszej stronie internetowej.

Czy Amazon Wild slot posiada funkcję darmowych spinów? 

Nie, Amazon Wild gra nie posiada funkcji darmowych spinów w mechanice gry istnieją natomiast inne funkcje bonusowe takiej jak symbole Wild czy Scatter.

Czy grając w Amazon Wild możliwe jest wygranie prawdziwych pieniędzy?

Pewnie, że tak. Aby mieć możliwość wygrania prawdziwych pieniędzy konieczna jest również gra z wykorzystaniem realnej gotówki. 

Czy wymagane jest pobiera nie Amazon Wild slot, żeby zagrać?

Nie, gra działa w trybie instant z wykorzystanie wyłącznie przeglądarki internetowej.

Amazon Wild Szczegóły gry

Producent:
Ash Gaming
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
100
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
1
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie