Captain Shark

Star Star Star Star Star

Captain Shark darmowa gra hazardowa

Captain Shark to gra hazardowa stworzony przez specjalistów od dewelopera Wazdan. Rozgrywka toczy się tutaj w głębokich odmętach Oceanu Indyjskiego. Bohaterem, który wita nas na samym początku, jest olbrzymi rekin, dzięki któremu możemy również wygrać najwyższe nagrody w grze. Zadaniem gracza jest eksploracja dna oceanu i wyszukiwanie różnych przedmiotów, a także poznawanie całego wodnego ekosystemu. Na najwytrwalszych śmiałków czekają olbrzymie nagrody dochodzące nawet do x9000 od postawionej stawki. Ponadto w grze znajdziemy mnóstwo funkcji specjalnych, a także olbrzymie ilości darmowych spinów. Kontynuuj nasz przegląd automatu Captain Shark, aby dowiedzieć się więcej.

Wszyscy gracze, którzy chcą przetestować ten automat mogą to zrobić korzystając z wersji Captain Shark demo, którą udostępniamy na naszej stronie całkowicie za darmo. Dzięki temu każdy gracz może sprawdzić wszystkie dostępne funkcje bez konieczności ryzykowania własnego kapitału.

Cechy charakterystyczne automatu

Captain Shark online za darmo to automat posiadający tablicę składającą się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 stałych linii wypłat. Minimalna stawka w tej grze wynosi 0,2 natomiast maksymalna to 100 monet. Automat dostępny jest na wszystkich urządzeniach mobilnych i posiada RTP o wartości 96,7% połączoną z wysoką zmiennością. Gwarantuje to olbrzymie emocje i możliwość zdobycia naprawdę wysokich nagród. Oprawa wizualna w Captain Shark powiązana jest z podwodnym światem, w którym znajdujemy różne stworzenia takie jak rekiny czy ośmiornice, a także przedmioty zgubione przez kutry rybackie w postaci skrzyń lub muszli. Rozpoczęcie rozgrywki jest identyczne jak w przypadku innych gier slotowych. Po uruchomieniu gry konieczny jest dobór odpowiedniej stawki, którą wybrać można korzystając z dolnej belki funkcyjnej. Po wyborze stawki pozostaje tylko kliknięcie przycisku oznaczającego spin.

Przed rozpoczęciem gry warto, aby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi przyciskami widocznymi na ekranie. Poniżej przedstawiamy listę dostępnych przycisków oraz opis funkcji jaką pełnią podczas gry:

  • Dwie zakręcone strzałki – największy przycisk widoczny na ekranie, kliknięcie oznacza rozpoczęcie gry i wprawienie bębnów w ruch.
  • Przycisk play – przejście w tryb gry automatycznej.
  • Symbole zwierząt – mały przycisk znajdujący się z prawej strony, pozwala na zmianę tempa gry.
  • Dolna belka ze stawkami – na środku ekranu w dolnej jego części zobaczyć możemy belkę z dostępnymi stawkami.
  • „?” – kliknięcie pozwoli przejść na podstronę, w której znajdziemy instrukcję dotyczącą gry.
  • Głosnik – pozwala włączyć lub wyłączyć dźwięk w grze.
  • Trzy poziome kreski – przejście do podstawowych ustawień w grze.
  • „i” – kliknięcie spowoduje przejście do tabeli wypłat.

Captain Shark – w polskich kasynach

Każdy gracz, który chciałby zagrać na automacie Captain Shark może to zrobić w kasynach, które recenzujemy na naszej stronie. Stworzyliśmy specjalną zakładkę „Ranking Kasyn”, gdzie prezentujemy legalne w Polsce kasyna, które oferują swoje usługi dla graczy z naszego kraju. Każde z tych kasyn posiada olbrzymią ofertę gier kasynowych i co najważniejsze umożliwia grę na prawdziwe pieniądze na automacie Captain Shark. Kasyna, które prezentujemy, są bezpieczne i licencjonowane posiadają również znakomitą ofertę bonusową zarówno dla stałych, jak i nowych użytkowników.

W jaki sposób grać, aby wygrać?

Gra na automacie Captain Shark jest bardzo prosta i intuicyjna. Aby wygrać, konieczne jest ułożenie minimum 2 symboli w jednej z 20 płatnych linii. W grach na automatach nie istnieją żadne konkretne strategie, a najważniejsze w całym rozrachunku jest odpowiednie zarządzanie budżetem na grę. Ponadto wydaje się być rozsądne korzystanie z różnego rodzaju funkcji dodatkowych takich jak gamble i inne, które dają możliwość szybkiego zwiększenia wygranej. Wielu użytkowników wskazuje na fakt, że również istotne jest odpowiednie przygotowanie do gry na prawdziwe pieniądze, chodzi głównie o zapoznanie się ze wszystkimi funkcjami podczas gry w wersję demo.

Funkcje bonusowe i tabela wypłat w Captain Shark

Captain Shark automat do gry posiada w swojej mechanice kilka interesujących funkcji specjalnych, które w odpowiedniej konfiguracji mogą zapewnić naprawdę wysokie nagrody. Ważną rolę w grze pełni symbol Wild, który jest reprezentowany przez kapitana rekina. Posiada on możliwość zastąpienia każdego symbolu w grze z wyjątkiem symbolu Scatter w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji. Ponadto zawsze, gdy bierze on udział w zwycięskiej kombinacji wygrana otrzymuje mnożnik x2. Najważniejsza funkcja w grze, czyli darmowe spiny mogą zostać aktywowane dzięki symbolowi Scatter, czyli zwyczajnej skrzyni ze skarbami. Pojawienie się 3, 4 lub 5 symboli Scatter na tablicy odpowiada kolejno 15, 30 i 90 darmowych spinów, które można otrzymać.

Co istotne darmowe obroty i wygrane, które dzięki nim nastąpią otrzymują mnożnik x3. Podczas darmowych obrotów możliwe jest wygenerowanie kolejnych darmowych spinów, nie ma limitu co sprawia, że nagrody w niektórych przypadkach mogą osiągać bardzo wysokie wartości. Na samym końcu warto wspomnieć o funkcji „Gamble”, która uaktywnia się zawsze, wtedy gdy ułożymy zwycięską kombinację. Aby skorzystać z tej możliwości, należy kliknąć na specjalny przycisk, który pojawia się na dolnej belce funkcyjnej. Chęć skorzystania z funkcji gamble powoduje przejście na osobny ekran, w którym gracz musi zdecydować o kolorze karty, która za chwilę pojawi się na ekranie. Istnieją dwie możliwość kolor czarny lub czerwony, poprawna odpowiedź sprawi podwojenie naszej wygranej, natomiast błędna zabierze całą naszą wygraną.

W automacie Captain Shark online istnieje w sumie 13 różnych symboli. Tabela wypłat jest podzielona na 8 poziomów wypłat. Warto przy tym dodać, że zawsze, gdy symbol Wild bierze udział w zwycięskiej kombinacje, nagrody otrzymują dodatkowo mnożnik x2. Poniżej przedstawiamy tabelę z wartością dostępnych symboli.

Symbol X2 X3 X4 X5
9 10 25 125 500
10, J, Q 25 125 500
K, A 50 250 625
rybki 75 375 1,250
Ośmiornica i krab 10 125 625 3,750
Konik morski 100 500 2,000
Kapitan rekin 50 1,250 12,500 45,000
Skrzynia (Scatter) 200 500 2,000 50,000

Captain Shark na urządzenia mobilne

Captain Shark automat został stworzony z wykorzystaniem najnowszej technologii HTML5, dzięki czemu dostępny jest na wszystkich urządzeniach mobilnych. Nie ma konieczności pobierania zewnętrznego oprogramowania, gra automatycznie dostosowuje się do każdego typu urządzenia. System operacyjny, z którego korzystamy, również nie jest istotny, ponieważ automat działa zarówno na systemach Android, iOS czy też Windows Phone.

Captain Shark wnioski

Captain Shark gra to prosty automat wideo zabierający nas w przygodę po dnie oceanu. Najważniejszymi funkcjami tej gry są mnożniki oraz symbol Scatter, który odpowiada za największe wygrane, które mogą osiągnąć nawet x9000 od postawionej stawki. Gra dostępna jest na wszystkie urządzenia, posiada również wersję demo, dzięki której możliwe jest przetestowanie wszystkich funkcji bez ryzykowania własnego kapitału.

FAQ

Czy możliwa jest gra w Captain Shark za darmo?

Tak! Aby zagrać za darmo, skorzystaj z wersji demo dostępnej na naszej stronie. 

Czy Captain Shark slot posiada funkcję darmowych spinów?

Tak, aby uruchomić funkcję darmowych spinów, należy ułożyć minimum 3 symbole Scatter na tablicy.

Czy istnieje szansa wygrania prawdziwych pieniędzy grając w Captain Shark slot?

Możliwość wygrania prawdziwych pieniędzy istnieje wyłącznie, wtedy gdy gracz dokona depozytu i będzie prowadził grę z wykorzystaniem realnej gotówki. 

Czy wymagane jest pobieranie Captain Shark slot, żeby zagrać?

Nie! Gra działa w trybie instant bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Captain Shark Szczegóły gry

Producent:
Wazdan
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.2
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie