Eye of Horus

Star Star Star Star Star

Eye of Horus graj za darmo

Wydany przez Blueprint/Merkur Gaming Eye of Horus automat do gry to nieprzeciętna podróż do starożytnego Egiptu. W tytule znajdziesz wszystkim dobrze znane oko Horusa, co wskazuje na boską rozgrywkę z licznymi relikwiami i tokenami.

Jeśli motyw jest Ci znany i lubiany, możesz zagrać w Eye of Horus gra hazardowa online za darmo i całkowicie bez jakiejkolwiek rejestracji na naszej stronie. Kiedy już opanujesz grę oraz jej zasady do perfekcji, możesz spróbować swojego szczęścia i zagrać na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Eye of Horus – informacje o grze

Szata graficzna Eye of Horus, jest czymś, o czym nie można nie wspomnieć. Cały interfejs jest przejrzysty i prosty w użytkowaniu, z dostosowanymi do tego stylu przyciskami. Ciekawe i szczegółowo dopracowane symbole przyciągną uwagę niejednego gracza. Całość jest oczywiście w barwach piasku, z nutą bogactw egipskich bogów.

Każdy symbol znajdujący się w grze nawiązuje do starożytnego Egiptu, co nadaje niesamowitego klimatu. Jednak nie doszukasz się tutaj żadnej oprawy muzycznej nawiązującej do motywu gry, jedynie standardowe dźwięki tego typu automatów, występujące podczas kręcenia bębnami i zdobywania nagród. Oczywiście istnieje możliwość wyciszenia wszelkich odgłosów w trakcie gry.

Na ścianie w egipskiej piramidzie znajdziesz 5 bębnów oraz 10 linii wygrywających, na które możesz postawić od 0.10 aż do 100 tokenów (liczone jako stawka za jeden spin, na wszystkich liniach wygrywających). Wysokością zakładu możesz manipulować za pomocą strzałek góra – dół, które znajdziesz po lewej stronie ekranu. Jeśli chcesz, możesz też kliknąć bezpośrednio na okrągły przycisk z napisem BET i wybrać docelową kwotę. Ilość swoich pozostałych monet możesz na bieżąco sprawdzać w lewym dolnym rogu ekranu przy CREDITS. Na tym samym pasku, również znajdziesz wysokość zakładu na jedną linię BET/LINE, oraz pełną kwotę za jeden spin TOTAL BET.

Funkcja Autoplay w Eye of Horus online znajduje się z prawej strony pod okrągłym przyciskiem play. Za pomocą opcji Autoplay, możesz ustawić ilość rund granych automatycznie oraz maksymalną wysokość strat lub wygranych. Przy trafieniu na Jackpota, funkcja również się zatrzyma.

Eye of Horus gra gwarantuje RTP o wysokości 96,31%, co oznacza, że na każde wydane 100 monet, graczom zwróci się ich 96.31. Jest to dosyć wysoki procent przy tego typu automatach. Slot ten nie posiada trybu wieloosobowego.

Pamiętaj, że każdy użytkownik przed rozpoczęciem gry powinien zapoznać się z jej zasadami. Reguły gry Eye of Horus online znajdziesz klikając w menu (trzy poziome kreski znajdujące się w okrągłym przycisku w lewym dolnym rogu), a następnie w znak zapytania. Zasady gry są wyjątkowo dokładnie rozpisane i opisane, w bardzo prosty sposób. Jest to najbardziej autorytatywne źródło informacji o slocie. Warto jest zapoznać się z tą instrukcją, oraz informacją dotyczącą przebiegu linii wygrywających, którą znajdziesz na samym dole tej instrukcji. Natomiast tabeli wypłat można szukać w tym samym menu pod ikonką reprezentującą taką tabelę.

Eye of Horus – gra w polskich kasynach

Jeśli chcesz zagrać w Eye of Horus automat, dostępny jest on na listach wielu polskich kasyn. Na naszej stronie internetowej znajdziesz ich ranking, dzięki któremu znajdziesz idealne dla siebie miejsce do legalnej gry, w kasynie z ważną licencją. VulkanBet kasyno posiada długie listy maszyn typu Eye of Horus, jak i również sam ten automat. Dodatkowo, aby urozmaicić rozgrywkę, możesz skorzystać z wielu bonusów i dodatkowych gier oferowanych na stronie kasyna, specjalnie dla indywidualnych użytkowników.

Jak grać, żeby wygrać?

Eye of Horus, to automat slotowy jak każdy inny – jeśli Ci szczęście sprzyja, wygrasz. Nie ma na to żadnych sprawdzonych, ani działających strategii. Niemniej jednak, aby zmaksymalizować wysokość swoich wygranych, jak i zminimalizować straty, należy przede wszystkim:

  • uzbroić się w cierpliwość,
  • stawiać niskie zakłady,
  • brać pod uwagę dodatkowe tryby gry, oraz bonusy oferowane przez kasyna,
  • korzystać z możliwości zagrania w wersję Eye Horus demo, aby dogłębnie poznać mechanikę gry.

Bonusy i Promocje Eye of Horus

Eye of Horus bogaty jest w wiele ciekawych symboli, takich jak relikwie, czy starożytne runy. Automat oferuje graczom oba symbole specjalne. Symbol „Wild”, którego funkcja to przede wszystkim moc zastępowania każdego innego symbolu w grze (oprócz „Scatter”), reprezentowany jest przez boga Horusa. Dodatkowo, przy trafieniu na Horusa, rozciągnie się on na cały bęben, na którym się znajduje, pomagając graczowi na każdej możliwej linii wygrywającej.

Jeśli wylosujesz rozświetloną świątynię, wiedz, że jest to właśnie symbol „Scatter”, który aktywuje darmowe spiny. Jeśli trafisz na co najmniej 3 świątynie, odblokujesz 12 darmowych spinów, a symbol „Wild” jeszcze bardziej zwiększy wysokość wygranych. Wszystkie wylosowane ikony liczą się od lewej do prawej. Wyjątkiem jest symbol „Scatter”, który ma wartość niezależnie od swojego położenia na bębnach, ważne jest tylko by było ich minimum trzy. Tabela wypłat w Eye of Horus (każda kwota mnożona jest przez wysokość postawionego zakładu):

Symbol x3 x4 x5
Horus (Wild) zastępuje inne symbole
Świątynia (Scatter) 20 200 500
Oko Horusa 100 250 500
A, K, J, Q 5 20 100
Wachlarze, Hieroglif 10 50 200
Skarabeusz 20 100 250
Ptak 20 125 300
Anubis 50 200 400

Eye of Horus na telefon oraz inne urządzenia

Technologia HTML5, na której ten automat działa we wszystkich kasynach online, dostosowuje się do każdego urządzenia, na jakim postanowisz zagrać, niezależnie od marki czy rodzaju. Dlatego, nie ważne, czy w domu na komputerze, czy na wakacjach na telefonie i tablecie, dostęp do Eye of Horus online możesz mieć wszędzie. Oprócz tego, warto jest wspomnieć, że gra nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych wtyczek, czy innych programów takich jak Flash Player. Eye of Horus pozwala cieszyć się egipską grą wszędzie, gdzie jesteś. Potrzebny jest tylko internet.

Eye of Horus online opinie

Maszyna posiada nieprzeciętną grafikę i jest bardzo przyjemna w użytkowaniu. Tematyka przyciąga uwagę gracza, i urozmaica rozgrywkę swoim motywem przewodnim. Dla fanów mitologii, starożytnego Egiptu, czy po prostu takiego klimatu, automat ten jest dobrą alternatywą do standardowych owocówek. Całość nie jest skomplikowana, dlatego powinna przypaść do gustu graczom na każdym poziomie zaawansowania. Polecamy zagrać w Eye of Horus za darmo, i spróbować swojego szczęścia na naszej stronie. Życzymy wielu wysokich wygranych!

Eye of Horus Szczegóły gry

Producent:
Merkur Gaming
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
10
Min. liczba żetonów na spin:
0.10
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
20
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie