Fenix Play 27

Star Star Star Star Star

Fenix Play 27 – bezpłatny automat do gier

Fenix Play 27 automat do gry to nieco leciwy już automat do gier, który miał swoją premierę w 2012 roku. Pomimo swojej „fantastycznej” nazwy, to klasyczna owocówka spod szyldu Wazdan, czyli prawdziwych mistrzów zajmujących się tworzeniem prostych, ale satysfakcjonujących slotów o nieskomplikowanej charakterystyce. Taki też jest ten automat do gier. Z jednej strony zastosowano oryginalną oprawę, ale z drugiej użyto bardzo proste – wręcz brzydkie symbole, które równie dobrze można znaleźć w dziesiątkach innych gier tego dostawcy. Ta maszyna jest pełna sprzeczności i wzbudza mieszane uczucia. Dlatego warto się jej przyjrzeć bliżej i przekonać, że tytułom od Wazdan zawsze warto dać szansę.

Automat do gier jest dostępny w wersji darmowej i każdy potencjalny gracz może ją sobie sprawdzić. Wystarczy, że skorzysta się z wersji zamieszczonej na naszej stronie. Zabawa nie wymaga logowania, a Fenix Play 27 za darmo pozwoli na długą i bezstresową rozgrywkę w wersji demo, gdzie użytkownik może sobie na spokojnie wszystko przetestować. Po stwierdzeniu, że grę udało się opanować w odpowiednim stopniu, można przejść do jednego z proponowanych kasyn online, które zaproponuje już rozgrywkę na poważnie.

Charakterystyka slotu i rozgrywki

Gra jest niezwykle prosta w użytkowaniu. To klasyczny slot, który w żaden sposób nie stara się wyróżnić w swojej kategorii. Zupełnie jakby twórcy chcieli stworzyć taką pozycję i znając Wazdan, właśnie tak było. Dlatego nie należy spodziewać się tutaj niczego ekstrawaganckiego. Fenix Play 27 online to maszyna, przy której natychmiast wiadomo, co robić i to wcale nie musi być przyjmowane jako negatywna strona gry.

Warto zatem przejść do sekcji mechaniki rozgrywki. Maszyna ma trzy bębny, na których wyświetlają się po trzy ikony. Jak doświadczeni gracze zapewne już się domyślili (tytuł gry), linii wygrywających jest tutaj 27, czyli tworzą się od lewej do prawej jako kombinacja każdego symboli z każdym z sąsiedniego bębna. Zakład ustawia się w typowy dla Wazdan sposób – na specjalnym pasku z kwotami. Minimalny i maksymalny koszt obrotu to 0,2 i 100; co daje spore możliwości zabawy dla każdego typu gracza. Zwrot pieniędzy do gracza to aż 96,25%, co tylko dowodzi temu, że Fenix Play 27 gra zapewnia satysfakcjonującą i dynamiczną rozgrywkę.

Jeśli chodzi o prezencję pod względem wizualnym, to z jednej strony można docenić grę za klimatyczne tło ze skrzydłami tytułowego feniksa i animacje spadających liści. Jednak z drugiej strony sama maszyna wygląda wręcz brzydko. Twórcy zastosowali najprostsze możliwe grafiki i nie wysilili się, żeby w jakikolwiek sposób dostosować do tematyki slotu. Osoby zwracające uwagę na ten aspekt rozgrywki poczują się zawiedzione.

Interfejs użytkownika to już coś zupełnie innego. Wazdan przez lata opracowywał optymalne narzędzie, które obecnie trafia do wszystkich produkcji tej firmy. Jest czytelne i daje spore możliwości. Gracz może skorzystać z trzech trybów prędkości losowania wyników lub ustawić automatyczną grę. Dla nowych graczy jednak najważniejsze powinny być zakładki „?” oraz „i”. W tym miejscu znajduje się tabela wypłat oraz szczegółowy opis funkcji specjalnych gry hazardowe, co należy znać obowiązkowo, jeśli zamierza się bawić na poważnie przy tej grze.

Fenix Play 27 dostępny w polskich kasynach

Nasza strona internetowa zawiera regularnie aktualizowany ranking z najlepszymi kasynami działającymi w Polsce. Dzięki temu każdy gracz może w kilka chwil przejrzeć najlepsze opcje i wybrać ten serwis, który zapewni mu najlepsze możliwości pod względem dostępności gier, promocji, czy opcji płatności.

To doskonały sposób na to, żeby wybrać odpowiednie miejsce do zabawy w Fenix Play 27 automat na prawdziwe pieniądze. Każdy ze sprawdzanych przez naszych specjalistów serwisów, ma oficjalną licencję hazardową i niepodważalną opinię wśród graczy. To zapewnienie, że gracz zawsze może liczyć na możliwość spieniężenia swojej wygranej.

Jak grać, żeby wygrać?

Każdy slot działa zgodnie z RNG, więc gracz nie ma możliwości wpływania na to, co pojawia się na bębnach. Stosując jednak kilka prostych zasad rozgrywki, można skutecznie zminimalizować ryzyko przegranej.

Niezwykle istotne będzie wypróbowanie Fenix Play 27 online za darmo. Tylko w ten sposób można zapoznać się ze wszystkimi możliwościami w praktyce. Gracz poznaje częstotliwość trafiania wygranych i jest w stanie określić swój budżet na rozgrywkę oraz odpowiednio niski zakład, który pozwoli mu na dłuższą zabawę, podczas której uda się trafić wszystkie kluczowe funkcje oraz kombinacje. Z taką wiedzą można rozpocząć zabawę na poważnie z pewnością, że wszystko robi się tak, jak trzeba, a cała reszta to kwestia RNG.

Tabela wypłat oraz bonusy i premie Fenix Play 27

Slot ma bardzo prosty system wypłacania pieniędzy. Wygrane formują się wyłącznie za trzy ikony na linii. Symboli jest 14 i każdy z nich zapewnia możliwość trafienia konkretnej wygranej. Przy zakładzie wynoszącym 1, potencjalne trafienia zapewniają następujące wygrane.

Symbol Wygrana
Wiśnie, Cytryna, Pomarańcze 1
Śliwka, Truskawka, Malina 2
Winogrono, Arbuz, Dzwonek 4
Siódemki, Gwiazdki 8
Słońce 40
Moneta 80
Feniks 160

W grze występują dwie funkcje specjalne:

  • Wild – feniks przyjmuje również wartość wszystkich innych symboli i może tworzyć z nimi kombinacje.
  • Mnożnik – trafienie całej „ściany” jednego symbolu zapewnia 3-krotne zwiększenie wszystkich trafionych kombinacji.

Dodatkowo można liczyć na automatyczną grę oraz funkcję przyspieszenia rozgrywki.

Fenix Play 27 w wersji mobilnej

Pomimo tego, że slot ma swoje lata, twórcy dostosowali go do rozgrywki na urządzeniach przenośnych. Wszystko dzięki kompatybilności z HTML5, co zapewnia, że gra w ten sam sposób uruchamia się na dowolnym urządzeniu i dostosowuje się do jego możliwości – bez względu na to, czy mowa o komputerze, smartfonie, czy telefonie.

Fenix Play 27 – wniosek

Ten automat do gier w żaden sposób nikogo nie zaskoczy. Zapewnia klasyczną rozgrywkę, bez żadnych specjalnych ingerencji w rozgrywkę. Gracz od samego początku wie, czego może się spodziewać i ani przez chwile nie czuje się zawiedziony. To po prostu doskonale zrealizowany klasyk, który idealnie spełnia swoją funkcję. Dodatkowo maszyna jest dostępna w wersji Fenix Play 27 demo. Wystarczy poświęcić chwilę i przekonać się, co może zaoferować, do czego gorąco zachęcamy.

FAQ

Chcę przetestować Fenix Play 27. Czy udostępniono wersję demonstracyjną?

Na naszej stronie można sprawdzić grę w wersji demo. Co więcej, zabawa nie wymaga logowania.

Czy automat Fenix Play 27 zawiera w sobie funkcję darmowych spinów?

Podczas rozgrywki na tym automacie do gier nie ma możliwości trafienia bonusu darmowych spinów.

Czy Fenix Play 27 slot została dopuszczona do rozgrywki na prawdziwe pieniądze?

Wystarczy wybrać jedno z proponowanych kasyn i zarejestrować konto, a rozgrywka na poważnie w tej grze stanie przed graczem otworem.

Czy jeśli chcę zagrać w Fenix Play 27, muszę coś pobierać?

Gra działa zgodnie z dzisiejszymi standardami, co sprawia, że żaden gracz nie musi niczego specjalnego pobierać. Wszystko działa automatycznie.

Fenix Play 27 Szczegóły gry

Producent:
Wazdan
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
27
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie