Grand Wheel

Star Star Star Star Star

Grand Wheel za darmo

Grand Wheel automat do gry to typowy automat hot spot. Wzorowany jest na klasycznych maszynach wrzutowych znanych z kasyn czy barów. Nawet samo uruchomienie gry wygląda jak prezentacja maszyny. Slot ukazuje się od góry z dużym logiem Grand Wheel. Za klasycznymi korzeniami Grand Wheel online przemawia także tylko 1 linia wygrywająca przebiegająca przez środek trzech bębnów. Cała nieduża tabela wypłat mieści się w dwóch rzędach ponad bębnami. Grając w Grand Wheel można odnieść wrażenie, że faktycznie siadamy na stołku przed automatem i szarpiemy za drążek jednorękiego bandyty. Za cyfrową wersję gry odpowiada producent Red Tiger.

U nas możesz zagrać w Grand Wheel online za darmo. Na naszej stronie internetowej udostępniamy darmową wersję gry do której nie trzeba się rejestrować. Jeśli interesuje Cię gra na prawdziwe pieniądze to skieruj się do kasyna online. Listę zaufanych kasyn znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zasady i cechy automatu Grand Wheel

Grand Wheel to automat typu hot spot. Posiada tylko 3 bębny i 1 linię wygrywającą. Zakład wybierany jest w szerokim zakresie od 0,2 do 100 kredytów. Współczynnik RTP wynosi 96,2%. Jest to dość korzystna wartość.

Automat posiada proste zasady. Symbole układają się tylko na jednej, środkowej linii. Koła mogą zatrzymać się także pomiędzy symbolami a wtedy nici z wygranej. Wszystkie symbole za wyjątkiem Grand Wheel muszą pojawić się 3 razy, aby przynieść wygraną. Grand Wheel punktuje zawsze.

Zasady gry są ukryte pod malutkim przyciskiem HELP w lewym dolnym rogu ekranu. W zasadzie to już poza automatem. Z zasadami gry zawsze należy dobrze się zapoznać. Opisane są tak wszystkie szczegóły gry. Saldo gracza skolei znajduje się w lewym górnym rogu ekranu pod nazwą Balance. Bębny rozkręcamy żółtymi strzałkami znajdującymi się w prawym dolnym rogu. Obok możemy uruchomić tryb turbo. Grafika stoi na wysokim poziomie. Automat jest po prostu ładny, dopracowany i dobrze wygląda. Ścieżka dźwiękowa jest żwawa, zachęcająca do gry.

Grand Wheel – w kasynach online w Polsce

Naszą cechą szczególną jest prowadzony tzw. Ranking kasyn. Nasi eksperci wybierają dla Was naszym zdaniem najlepsze miejsca do gry na prawdziwe pieniądze. Wszystkie prezentowane przez nas kasyna są legalnymi podmiotami doskonale przystosowanymi dla polskich graczy.

We wskazanych kasynach jest bardzo duży wybór gier. Oczywiście znajduje się tam również Grand Wheel automat, na którym także można wygrać duże pieniądze. Prezentowane przez nas kasyna posiadają licencje akceptowane w krajach Unii Europejskiej. Granie w kasynach online na pieniądze będzie umożliwiało także skorzystanie z wielu ciekawych, unikatowych bonusów bez depozytu.

Jak grać, żeby wygrać?

Grand Wheel to prosta gra. W zasadzie po kilku obrotach wszystko jest już jasne. Głównym czynnikiem, który będzie determinował wygrane to po prostu szczęście. Jeżeli będzie ono sprzyjało to tytułowy symbol Grand Wheel będzie cały czas na tapecie. Możesz także zagrać w Grand Wheel demo na naszej stronie internetowej, aby lepiej się przygotować.

W grze na prawdziwe pieniądze nie warto od razu rzucać się na głęboką wodę. Warto zaczynać od niższych stawek, aby opanować emocje i wczuć się w klimat gry. Po nabraniu pewności siebie można podnosić stawki, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Bonusy i promocje Grand Wheel

Głównym i w zasadzie jedynym bonusem tej gry jest tytułowy symbol Grand Wheel. Od ilości trafień będzie zależała wysokość wygranej. Każde trafienie symbolu Grand Wheel będzie uruchamiało koło fortuny. Na kole fortuny na szczęście nie ma pola “bankrut”, więc można tylko wygrać. W najgorszym stopniu wyjąć zakład, którym weszliśmy do gry. Na polach koła fortuny znajdują się mnożniki od x1 do x38. Wygraną będzie zakład początkowy pomnożony przez ten mnożnik.

Przy podwójnym trafieniu Grand Wheel oba koła fortuny będą rozkręcały się niezależnie. Wygraną będzie suma obu mnożników. Producent deklaruje, że wygrany mnożnik będzie z przedziału od x8 do x50.

To co przykówa jednak największa uwagę to potrójne trafienie premiowanego symbolu. W tym przypadku Grand Wheel gra może przynieść nawet tysiąckrotność zakładu początkowego. Minimalny mnożnik przy potrójnym trafieniu to x15. Poniższa tabela prezentuje mnożniki dla konkretnych układów. Zakład nie gra roli, mnożnik i tak pozostaje bez zmian

Symbol Mnożnik
wiśnie x3
cytryny x5
pomarańcze x8
winogrona x18
dzwonki x38
siódemki x88

Grand Wheel na smartfonie i tablecie

Na wszystkich współczesnych smartfonach i tabletach także można grać w Grand Wheel za darmo. Jest to możliwe dzięki technologii HTML5 w której powstał ten automat do gry. Gra sama dopasowuje się do rozdzielczości urządzenia gracza. Nie ma znaczenia czy jest to Android czy iOS. Do gry wystarczy sama przeglądarka internetowa. Nie trzeba pobierać nawet Flash Playera. Od teraz granie na swoich ulubionych automatach jest możliwe także w podróży.

Grand Wheel online opinie

Grand Wheel to świetny slot typu Hot Spot. Już samo uruchomienie powoduje powrót wspomnień do klasycznych maszyn wrzutowych. Posiada bardzo proste zasady i przyjemną, świeżą szatę graficzną. W zasadzie jest tylko jeden symbol specjalny, ale jest to wystarczająca ilość. Nawet po wielu obrotach gra nie nudzi i cały czas chce się w nią grać. Nie pozostało nic innego niż rozsiąść się przez swoim komputerem lub smartfonem i zagrać na tym wspaniałym automacie.

Grand Wheel Szczegóły gry

Producent:
Red Tiger Gaming
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
1
Min. liczba żetonów na spin:
0.2
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
x1000