Lord of the Ocean

Star Star Star Star Star

Lord of the Ocean bezpłatny automat do gier

Fantastyka, bogowie i mitologia to temat, który nigdy się nie znudzi. Ludzie od zawsze fascynują się opowieściami, wierzeniami i mitami pochodzącymi z różnych stron świata. Lord of the Ocean automat traktuje o mitologii rzymskiej i przenosi gracza do podwodnego świata, opanowanego przez pana wód – Neptuna.  Za produkcją maszyny stoi renomowane studio Greentube, które działa jako wykonawca dla Novomatic. Obydwie marki mają na swoim koncie całą masę hitów i jeśli ktoś obraca się w świecie iGamingu, już od pierwszych chwil z tym automatem, zauważy podobieństwa do innych gier. Maszyna została wydana w 2008 roku, a w tamtym czasie wszystkie produkcje Greentube były pod wieloma względami do siebie podobne.

Automat został udostępniony na naszej stronie w wersji demonstracyjnej. Jeśli ktoś chce zagrać w Lord of the ocean gry hazardowe online za darmo, wystarczy, że wyszuka grę na naszej stronie i uruchomi ją. To doskonały sposób na poznanie mechaniki oraz bonusów gry, żeby następnie przejść do rozgrywki na prawdziwe pieniądze.

Charakterystyka i zasady rozgrywki

Uruchamiając Lord of the Ocean automat do gry po raz pierwszy, odnosi się wrażenie, że jest już nieco toporna. Maszyny od tego producenta sprzed ponad dekady właśnie tak się prezentują i wszystkie są do siebie bardzo podobne. Mimo wszystko warto dokładniej zapoznać się z jej cechami, ponieważ z pewnością zaskoczy na niejednym polu.

To standardowa wideo maszyna, która wygląda jak większość z gier, które miały premierę w pierwszej dekadzie XXI w. Gra ma 5 bębnów, na których losuje się po 3 obrazki. Wszystkich linii wygrywających jest 10, a gracz może zawsze wybierać, ile z nich chce obstawiać. Zakład ustawia się na dwa sposoby. Pierwszym warunkiem jest kwota zakładu za każdą z linii, a drugim – liczba aktywnych linii. Wypadkową tych dwóch czynników jest nominalny zakład za pojedyncze obrócenie bębnami, który wynosi od 0,02 do 20. Współczynnik zwrotu włożonych pieniędzy do gracza wynosi 95,1%, co jest przyzwoitym wynikiem. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę datę wydania produkcji.

Oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie, aczkolwiek nie prezentuje niczego specjalnego. Dzisiejszy użytkownik automatów do gier nie będzie miał się tutaj czym zachwycać. Symbole są ładne, ale statyczne. Tak samo prezentuje się tło. Ekran z symbolami jest umieszczony na zdobionej złotem ramie. Obrazki przedstawiają popularne symbole kart do gier oraz postaci z podwodnego świata, z tytułowym panem oceanu na czele.

Na dole ekranu Lord of the Ocean online znajduje się typowy w tamtych czasach interfejs dla gier Greentube/Novomatic. Użytkownik może wybierać na nim liczbę aktywnych linii, zakład w przeliczeniu na każdą linię, a także uruchomić automatyczną zabawę lub pojedyncze uruchomienie bębnów. Szczególną uwagę należy zwrócić na przycisk „Paytable”, który przełącza gracza na karty informacyjne, gdzie szczegółowo przedstawiono wszystkie najważniejsze informacje o rozgrywce. Zapoznanie się z tabelą wygranych to pierwszy krok do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Kolejnym będzie uruchomienie Lord of the Ocean za darmo i przetestowanie wszystkiego na własnej skórze, bez ryzyka przegranej.

Lord of the Ocean już dostępny w polskich kasynach

Na naszej stronie internetowej zebraliśmy wszystkie najważniejsze kasyna internetowe, które działają w Polsce. Te legalne serwisy są licencjonowane przez międzynarodowe organizacje i zapewniają rzetelną rozgrywkę za darmo oraz na pieniądze. Warto zwrócić także uwagę na liczne bonusy i promocje, dzięki którym można się wygodnie bawić w grze Lord of the Ocean i setkach innych produktów od największych światowych dostawców. W większości przypadków, gry można liczyć w tysiącach, co zapewnia niemal nieograniczone możliwości zabawy. To nie tylko Lord of the Ocean, ale także dziesiątki, a nawet setki innych podobnych gier ze studia Greentube.

Jak grać, żeby wygrać

Rozgrywka na automatach do gier opiera się przede wszystkim na statystyce i prawdopodobieństwie. Dlatego nie można opracować złotego środka na to, jak wygrać w Lord of the ocean gra. Jeśli jednak ktoś zastosuje się do konkretnych zasad, z pewnością uda mu się osiągnąć lepsze wyniki.

Zawsze warto dostosować wysokość zakładu do możliwości budżetowych. Dlatego poleca się grać o nieco niższe stawki, żeby nie zużyć całego budżetu, zanim trafi się jedną z kluczowych funkcji. Kolejną sprawą jest opcja „Gamble”, która uruchamia się po każdym trafieniu wygranej. Odpowiednio użyta potrafi znacznie zwiększyć wygraną. Szansa na podwojenie wygranej to 50%, co oznacza, że z tej opcji trzeba korzystać szczególnie ostrożnie.

Przed rozpoczęciem rozgrywki zawsze należy zapoznać się z wersją demonstracyjną. Rozgrywka w tym trybie wygląda identycznie jak na prawdziwe pieniądze, ale wykorzystuje się fikcyjne pieniądze. Dzięki temu można opracować swoją idealną strategię, żeby w pełni przygotować się do gry na poważnie.

Bonusy i promocje Lord of the Ocean

Podczas rozgrywki można natknąć się na 10 oryginalnych symboli, które charakteryzują się różną wartością i funkcjami. Oto tabela przedstawiająca wygrane za zgromadzenie 5 takich samych obrazków na linii, przy zakładzie wynoszącym 1 za obrót.

Symbol Wygrana
10, J, Q 10
K, A 15
Statua z włócznią, Skrzynia 75
Królowa syren

Złote koło (Wild, Scatter)

200
Neptun 500

W grze z bonusem bez depozytu występuje tylko jeden symbol specjalny, który odgrywa rolę Wild  i zamienia się ze wszystkimi innymi ikonami w grze, a także uruchamia rundę bonusową z 10 darmowymi spinami. Podczas rundy bezpłatnych spinów wybierany jest jeden losowy obrazek, który będzie się rozszerzał, sprawiając, że o wiele łatwiej jest osiągnąć spektakularne wyniki.

Lord of the Ocean w wersji mobilnej

Twórcy zoptymalizowali grę, żeby można się było w niej bawić bez względu na rodzaj urządzenia. Zastosowanie technologii HTML5 zapewnia, że można grać ze smartfonu, tabletu i komputera prosto z przeglądarki i bez wymogu pobierania dodatkowych wtyczek lub sterowników. Po prostu włącza się grę na stronie internetowej i wszystko działa.

Lord of the Ocean podsumowanie i opinie

Lord of the Ocean to typowy automat z początku XXI wieku. Jeśli dla kogoś najważniejsza jest wysoka jakość rozgrywki i wysokie wyniki, to ten automat będzie dla niego idealny. Pomimo delikatnych braków graficznych i niewielkiej liczby funkcji specjalnych, przy tej grze można spędzić wiele godzin doskonałej zabawy. Maszyna jest prosta i opanowanie jej zajmuje dosłownie kilka chwil. Dlatego polecamy uruchomienie Lord of the Ocean demo, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik, przed zainwestowaniem swoich prywatnych pieniędzy.

Lord of the Ocean Szczegóły gry

Producent:
Novomatic
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
10
Min. liczba żetonów na spin:
0.04
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie