Queen of Hearts

Star Star Star Star Star

Queen of Hearts automat online

Gra Queen of Hearts online powstała w studiu jednego z najstarszych deweloperów w świecie hazardu, marki Novomatic. Motyw tej gry dotyczy Królowej Serc, która zamieszkała w zamku i oczekuje na księcia, który wraz z jej ręką zgarnie także ogromne bogactwo. Jak się zapewne domyślasz, to właśnie Ty możesz po nie sięgnąć, jeśli fortuna będzie Ci sprzyjać.

Jeśli chcesz zagrać w Queen of Hearts za darmo, to możesz tego dokonać na naszej witrynie internetowej, na której nie musisz nawet zakładać konta, aby cieszyć się grami. Gra demonstracyjna jest doskonałym przedsmakiem tego, na co możesz liczyć w kasynach online grając na prawdziwe pieniądze. Natomiast teraz przejdziemy do omówienia gry Queen of Hearts online za darmo. Miłej lektury!

Podstawowe zasady i cechy gry Queen of Hearts

Queen of Hearts gra ma 5 bębnów i 9 linii wygrywających, na których możesz trafić zwycięską kombinację. Minimalny zakład został ustalony na poziomie 0,01 kredytu, z kolei maksymalny to 50 kredytów. Te atrakcyjne limity usatysfakcjonują zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy gier hazardowych. Wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi 95,31% co gwarantuje uczciwe wypłaty, a średnia wariancja zapewnia, że nagrody będą pojawiać się stosunkowo często a ich wysokość będzie na zadowalającym poziomie.

Odnośnie do grafiki tej maszyny, to zdecydowanie jest ona przestarzała, a sama rozdzielczość symboli pozostawia wiele do życzenia. Tytuł ten pamięta czasy, kiedy automaty do gier online dopiero zyskiwały popularność, więc doświadczeni hazardziści będą mieli nie lada gratkę wracając nostalgicznie do zaszłości hazardu online. Teraz przejdziemy do omówienia każdego przycisku znajdującego się w grze.

Klikając „Autoplay” aktywujesz tryb autoodtwarzania, podczas którego bębny będą kręcić się automatycznie bez Twojej ingerencji. Pod „Paytable” ukryta została tabela wypłat z wartością każdej ikony. Przy pozycji „Lines” wyświetlana jest aktualna liczba aktywnych linii wygrywających. Wartość tę możesz zmieniać za pomocą przycisków „+” i „-”. Obok „Bet/Line” znajduje się bieżąca kwota zakładu na linię z kolei pod „Bet” całkowita wartość zakładu.

Po kliknięciu „More info” wyświetlisz dodatkowe informacje o grze wraz z opisem ikon specjalnych, a rozgrywkę rozpoczniesz po naciśnięciu przycisku „Start”. Aby włączyć lub wyłączyć dźwięk użyj ikonki „Głośnika”, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, podobnie jak przycisk „Turbo” znajdujący się w tym samym miejscu. Powoduje on przyspieszenie rozgrywki, w razie, gdyby okazała się zbyt wolna.

Automat Queen of Hearts w legalnych polskich kasynach

Znalezienie odpowiedniego miejsca do gry na prawdziwe pieniądze może być nieco problematyczne, natomiast korzystając z naszych porad możesz zaoszczędzić sobie dużo wysiłku.

Na naszej witrynie znajduje się stworzony przez branżowych ekspertów „Ranking Kasyn”, w którym zostały wyróżnione najlepsze kasyna oferujące bogate biblioteki gier, w których znajdziesz również grę Queen of Hearts. Każde z nich działa całkowicie legalnie, ponieważ posiada wiarygodną licencję wydaną przez najbardziej szanowanych regulatorów w branży hazardu online. Dodatkowo będziesz miał możliwość, by zgarnąć u nich hojne bonusy do gry Queen of Hearts, dzięki czemu Twoja przygoda rozpocznie się z jeszcze większym przytupem.

Jak grać, żeby wygrać?

Aby wygrać nagrodę w jakiejkolwiek grze w kasynie, trzeba wykazać się konsekwencją i inteligencją. Przede wszystkim, gdy nadarzy się okazja, by skorzystać z trybu Gamble, nie obawiaj się tego. W tej dodatkowej minigrze masz możliwość szybkiego pomnożenia wygranej uzyskanej podczas gry zasadniczej, przy równych szansach 50/50. Ponadto staraj się stawiać małe zakłady, ponieważ grając w ten sposób masz większą kontrolę nad grą i łatwiej będzie Ci zachować zimną krew podczas najbardziej emocjonujących chwil. Ostatnia i zarazem najważniejsza porada, to rozgrywka w trybie demonstracyjnym. Grając w Queen of Hearts demo, możesz lepiej poznać mechanikę tej gry, dzięki czemu Twoje zakłady będą bardziej świadome.

Oferta bonusowa automatu Queen of Hearts

W grze dostępna jest ikona Scatter, dzięki której możesz aktywować dodatkową funkcję Darmowych Spinów. Natomiast aby to zrobić, konieczne jest wylosowanie 3, 4 lub 5 ikon Rozproszenia, a wtedy zostaniesz nagrodzony 8, 15 lub 20 darmowymi obrotami. Po każdej grze bonusowe na planszy może pojawić się Anioł z łukiem, który zacznie ujawniać na bębnach ikony Bonusu.

Kolejnym dodatkiem jest funkcja Gamble. Możesz ją uruchomić po każdej wygranej rundzie, a na ekranie wtedy pojawi się migająca karta, a Ty będziesz musiał odgadnąć, jaki będzie jej kolor w momencie zatrzymania. Jeżeli Ci się uda to zdobędziesz podwojoną nagrodę, jaką uzyskałeś w podstawowej grze, z kolei w przypadku porażki utracisz wszystko, co zyskałeś w ostatniej rundzie.

Funkcja Autoplay także jest przydatna. Kiedy ją aktywujesz nie będziesz musiał klikać przycisku „Spin”, aby zakręcić bębnami, ponieważ wszystko będzie robiło się automatycznie bez Twojego udziału. Bębny będą kręcić się automatycznie do momentu, aż nie wyłączysz tego trybu lub nie utracisz wszystkich pieniędzy zgromadzonych na koncie. Teraz gdy już znasz wszystkie funkcje, omówimy wartość każdej ikony dostępnej w grze przy stawce zakładu wynoszącej 1 kredyt.

Symbol x2 x4 x4 x5
Serce 10 200 2000 10000
Tulipan 5 50 300 3000
Zamek 2 25 100 500
Pierścionek,

Korona

20 75 500
K 10 50 250
Q 10 50 200
J 5 25 200
10, 9 5 25 100
Scatter 2 5 20 400

Gra Queen of Hearts na urządzenia mobilne

Queen of Hearts automat do gry jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi wyposażonymi w systemy operacyjne Android, iOS oraz Windows Phone. Nie trzeba pobierać żadnej dodatkowej aplikacji, ponieważ wszystko jest dostępne w mobilnej przeglądarce dzięki językowi znaczników HTML5, który idealnie dopasowuje grę do Twojego smartfona.

Podsumowanie informacji o grze Queen of Hearts

Queen of Hearts automat z pewnością przypadnie do gustu osobom, które są obecne w hazardzie już od kilku lat. Producent Novomatic właśnie parę lat temu był najbardziej popularny i oferował klasyki wyposażone w niewielką liczbę funkcji specjalnych, ale posiadające urokliwe i klimatyczne motywy, nawiązujące do karcianych symboli. Wskaźnik RTP tej gry nie jest zbyt atrakcyjny, ale ogólna prostota tej maszyny jest na tyle wciągająca i zachęcająca do zabawy, że zatracisz się w tym tytule na wiele długich godzin.

Queen of Hearts Szczegóły gry

Producent:
Novomatic
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.02
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
5
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie