Rise of Horus

Star Star Star Star Star

Rise of Horus – automat do gier dostępny za darmo

Jedna z najczęściej pojawiających się tematyk dla automatów do gier hazardowych, to starożytność i mitologie. Dlatego często można natknąć się na produkcje nawiązujące do różnych bóstw, świątyń i artefaktów. Taka właśnie jest Rise of Horus automat – gra, która przenosi użytkownika do malowniczego świata starożytnego Egiptu. Slot został zaprezentowany w 2020 roku, co jest zapewnieniem dostosowania do wszystkich popularnych w dzisiejszych czasach rozwiązań. Nowoczesność widać już od pierwszych chwil, a twórcy z Evoplay zadbali o to, żeby oprawa wizualna zapewniała jak najciekawsze oddanie klimatu fabuły.

Całość prezentuje się bardzo dobrze, a interesujący styl graficzny sprawia, że ta produkcja jest uniwersalna i ponadczasowa. Całości dopełnia klimatyczna, spokojna muzyka, która rozluźnia i sprawia, że gracz może po prostu się rozluźnić i oddać tej niezwykle przyjemnej rozgrywce.

Nasza witryna umożliwia przetestowanie tej produkcji zupełnie za darmo. Co więcej, uruchomienie Rise of Horus demo nie wymaga nawet od użytkownika, żeby się logował. Wystarczy, że po prostu włączy grę, a ona przejdzie w tryb testowy, który nie różni się praktycznie niczym od klasycznej rozgrywki na prawdziwe pieniądze. Maszyna pozwoli na dokładne sprawdzenie wszystkich możliwości i dostosowanie rozgrywki do swoich możliwości, w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów po przejściu do gry w prawdziwym kasynie online.

Prezentacja rozgrywki i jej charakterystyka

Gra prezentuje bardzo wysoki poziom warstwy audiowizualnej. Wszystkie grafiki są oryginalne i co rusz widać jakieś animacje, które sprawiają, że gra robi jeszcze lepsze wrażenie. Mimo wszystko pod względem mechaniki, prezentuje standardowe możliwości. Format Rise of Horus online to 5×3, czyli najczęściej spotykany układ bębnów i symboli. Wygrane formują się jako kombinacje wszystkich symboli ze wszystkimi z sąsiedniego bębna od lewej do prawej. W ten sposób uzyskuje się aż 243 możliwości utworzenia wygranej. RTP maszyny to 96,1%, co przy zaawansowanych slotach jest uznawane za bardzo wysoki wynik, który zapewnia, że na ekranie regularnie dzieje się coś interesującego.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest tutejszy interfejs użytkownika, który jest do bólu minimalistyczny i obejmuje zaledwie kilka transparentnych przycisków w dolnej części ekranu. Dzięki temu nie ma mowy, żeby interfejs zaburzał ogólny klimat rozgrywki, bo w ogóle nie ingerują w nic, a „za” nimi znajduje się ekran gry. Możliwości interfejsu Rise of Horus gra są bardzo uproszczone i ograniczone wyłącznie do niezbędnych funkcji. W ten sposób wszystko jest czytelne, a gracz od razu wie, co i gdzie robić. Możliwości użytkowania slotu ograniczają się do:

 • przeglądnięcia tabeli wypłat,
 • ustawienia zakładu,
 • włączenia automatycznej gry/pojedynczego losowania symboli na ekranie,
 • włączenia przyspieszonego losowania symboli,
 • włączenia/wyłączenia dźwięku,
 • ustawień gry,
 • przełączenia na pełny ekran.

Szczególnie istotny jest przycisk „i”, który przełącza ekran na kartę informacyjną z tabelą wypłat za każdy symbol. Znajdują się tam także szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych bonusach, co może być kluczowe podczas planowania optymalnie przeprowadzonej rozgrywki.

Rise of Horus dostępny w polskich kasynach

Na naszej stronie można sprawdzić wszystkie najlepsze i aktualnie działające w Polsce kasyna. Ranking został utworzony dzięki długotrwałej analizie rynku, opierającej się na szczegółowym sprawdzeniu każdego serwisu z grami losowymi. Na podstawie pozyskanych informacji utworzone zostały szczegółowe recenzje, opisujące wszystkie kluczowe zagadnienia, jak: bonusy, dostępność gier, bankowość, czy bezpieczeństwo i licencja.

Dzięki temu gracz może bez większego problemu wybrać serwis, który zaoferuje mu możliwość zabawy w Rise of Horus za darmo oraz na prawdziwe pieniądze. Co więcej, można liczyć na przystępne bonusy i promocje, które znacząco uatrakcyjnią wejście w świat gier na prawdziwe pieniądze.

Jak grać, żeby wygrać?

Na samym początku warto zaznaczyć, że nie ma sposobu na zapewnienie wygrania na automacie do gier. Ostateczny wynik rozgrywki zawsze zależy od szczęścia, które jest tutaj określane mianem „generatora liczb losowych”. Mimo wszystko gracz może podjąć pewne działania które zminimalizują prawdopodobieństwo błędu własnego, a te najczęściej są takie same.

Zawsze należy opracować optymalną stawkę zakładu, która uwzględni możliwości gracza oraz charakterystykę losowania wyników, czyli częstotliwość trafiania wygranych oraz bonusów. Założenie jest takie, żeby zakład był na tyle niski, aby umożliwić trafienie czegoś dobrze płatnego. Dodatkowo, jeśli gra zawiera opcje specjalne jak Gamble, to warto z  nich korzystać, ale z umiarem. To wszystko należy najpierw sprawdzić w wersji Rise of Horus  online za darmo. Tylko wtedy można wszystko przetestować bez ryzyka utraty pieniędzy.

Funkcje specjalne i tabela wypłat gry Rise of Horus

Symbole automatu do gier dzielą się na dwie kategorie – słabiej oraz lepiej płatne. Te pierwsze to proste malowidła na skale, a drugie to wizerunki bliżej nieokreślonych bóstw. Wygrane otrzymuje się za trafienie od 3 do 5 ikon na jednej linii, a ich wartość względem zakładu prezentuje się następująco.

Symbol X3 X4 X5
Ptak 0,1 0,3 1,2
Sokół 0,5 1,5
Pies 0,2 0,7 2
Lew 0,3 1 2,5
Wąż 0,5 1,5 3
Fioletowa maska 0,8 2,5 6
Zielona maska 1 3,5 8
Niebieska maska 1,5 5 15
Żółta maska 2 7 20

Funkcje specjalne, jakie można trafić to:

 • Wild – niebieski symbol zamienia się ze standardowymi ikonami, zapewniając łatwiejsze formowanie wygranych.
 • Scatter oraz re-spiny – trafienie skarabeusza zapewnia uruchomienie re-spiny oraz zwiększenie formatu gry.
 • Losowe zdarzenie – od czasu do czasu może uruchamiać się losowe zdarzenie Horus Gift.
 • Darmowe spiny – specjalna runda uruchamiana podczas funkcji re-spinów. Gra zwiększa swój format i zapewnia nawet 16 807 kombinacji trafienia wygranych.

Bardziej szczegółowe informacje można poznać podczas gry w wersji demo.

Rise of Horus mobilnie

To nowoczesny automat do gier, który został stworzony z wykorzystaniem wszystkich najnowocześniejszych rozwiązań. Dzięki temu maszyna jest zgodna z HTML5 – technologią sprawiającą, że slot jest uniwersalny i działa w ten sam sposób na wszystkich popularnych urządzeniach. Nie ma znaczenia, czy ktoś chce uruchomić go z poziomu telefonu, komputera, czy tabletu – gra automatycznie wykryje i dostosuje się do jego możliwości, a gracz nie musi się niczym przejmować.

Rise of Horus – ogólne informacje o slocie

Rise of Horus automat do gry to produkcja, która spodoba się wszystkim graczom, lubującym się we wszelkiego rodzaju slotach przygodowych oraz o tematyce mitologii. Twórcy wykorzystali tutaj oryginalne rozwiązania, zmieniające format gry oraz liczne funkcje bonusowe, a to wszystko zostało okraszone przepiękną oprawą wizualną i klimatyczną ścieżką dźwiękową. Ta gra zapewni przyjemną rozgrywkę na wiele godzin i nawet nie musi zachęcać do zabawy – to, że będzie przyjemna, widać już od pierwszych chwil z nią spędzonych.

FAQ

Chcę się zabawić w Rise of Horus demo. Czy będzie taka możliwość?

Oczywiście, gra jest udostępniana na naszej stronie oraz na różnych kasynach internetowych.

Czy podczas zabawy w Rise of Horus uda mi się trafić bonus bezpłatnych obrotów?

Twórcy stworzyli oryginalny bonus darmowych spinów oraz system respinów.

Czy gra Rise of Horus slot jest dostępna w wersji na prawdziwe pieniądze?

Żeby móc zabawić się na prawdziwe pieniądze, należy wybrać kasyno online oraz zarejestrować konto użytkownika.

Czy gra Rise of Horus będzie wymagała ode mnie pobierania czegokolwiek?

To nowoczesny slot, który automatycznie pobiera wszystkie niezbędne pliki użytkowe.

Rise of Horus Szczegóły gry

Producent:
Evoplay
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
243
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie