Sizzling 777

Star Star Star Star Star

Sizzling 777 za darmo

Sizzling 777 automat do gry miał premierę 9 lutego 2016 roku. Od tego czasu ten wideo slot stał się bardzo popularny i powszechnie występuje w kasynach internetowych. Zawdzięcza to wysokiej jakości za sprawą renomowanego producenta, czyli firmę Wazdan. Wazdan to uznany w świecie deweloper oprogramowania do gier hazardowych online.

Jego gry cechują się nie tylko niesamowitą grywalnością, ale przede wszystkim ponadprzeciętną jakością. W Sizzling 777 gry za darmo można zagrać na naszej stronie internetowej. To fenomenalny sposób na przetestowanie gry, zanim dany gracz zdecyduje się zagrać w Sizzling 777 na prawdziwe pieniądze. Co więcej zagramy w Sizzling 777 bez rejestracji. To ogromny plus, gdyż mogą zagrać w Sizzling 777 bez logowania oszczędzamy swój czas.

Charakterystyka gry Sizzling 777

Sizzling 777 automat należy do klasycznych wideo slotów z 5 bębnami. Większa ilość bębnów umożliwia wprowadzenie większej ilości linii wygrywających. W tym przypadku Sizzling 777 gra dysponuje aż 20 stałymi liniami wygrywającymi, co zapewnia graczom znacznie większe emocje. Slot to klasyczna gra owocowa, stąd na bębnach zobaczymy nasze ulubione wiśnie, winogrona, śliwki, cytryny, arbuzy czy pomarańcze. Nie zabraknie oczywiście czerwonych gwiazdek oraz najważniejszych symboli – czerwonych siódemek.

Minimalna wartość zakładu wynosi 0,20, maksymalna zaś 100. Sizzling 777 dysponuje wskaźnikiem RTP na poziomie 96,42%. Stanowi to przeciętny wskaźnik. Gra niestety nie oferuje graczom możliwości gry wieloosobowej, brakuje także Jackpota. Chociaż gra nie oferuje funkcji specjalnej typu Wild symbol, to w grze funkcjonuje Scatter symbol w postaci czerwonej gwiazdki. Różni się od standardowego zastosowania symbolu Scatter, gdyż zazwyczaj dzięki niemu można wygrać darmowe rundy. Tutaj z kolei Scatter symbol polega na tym, że zapewnia wygrane niezależnie na której pozycji bębna się znajdzie.

Poza tym gra nie oferuje innych gier bonusowych, za wyjątkiem gry w ryzyko (Gamble). Polega to na podjęciu przez gracza próby podwojenia swojej wygranej poprzez próbę odgadnięcia koloru ukrytej karty. Jeżeli gracz trafi kolor prawidłowo, jego wygrana zostanie podwojona. Niestety nie udana próba skutkuje przepadkiem wygranej.

Bonusy i promocje w Sizzling 777

W lewym dolnym rogu, pod ikonką ,,i”, gracze mogą znaleźć tabelę wypłat. Warto polecić dokładne zaznajomienie się z tabelą wypłat, gdyż są to informacje niezwykle istotne. Tabela jest interaktywna, czyli aktualizuje się w zależności od wybranej stawki. Na przykład przy wartości zakładu, wynoszącej 10, nagrody kształtują się następująco:

Symbol x2  x3  x4  x5 
wiśnia 2,50 10 25 100
pomarańcza, śliwka, cytryna 10 25 100
winogrona, arbuz 25 100 250
czerwona gwiazda 20 100 500
siódemka 50 500 2500

Naturalnie należy nadmienić, że symbole należy układać od lewej do prawej, za wyjątkiem czerwonych gwiazd, które są płatne niezależnie od miejsca gdzie się pojawią.

Instrukcja do automatu Sizzling 777

Przed rozpoczęciem gry w Sizzling 777 online należy najpierw wnieść określoną przez gracza stawkę. Wysokość stawki określa się poprzez ręczny wybór liczby lub przez przesunięcie suwaka (“+” albo “-”). Naturalnie celem gry jest trafienie układu identycznych symboli na jednej z 20 linii wygrywających.

Z zasadami gry gracze mogą zaznajomić się pod ikonką ,,?”, znajdującą się na lewo od suwaków zmieniających stawki. Odnośnie ustawień (głośność, wielkość ekranu itp.) to znajdziemy je pod kafelkami po lewej stronie. Z prawej strony znajduje się najważniejszy przycisk – spin. To za jego pomocą uruchamiamy bębny maszyny.

Obok mniejsze przyciski służą do ustawienia prędkości obrotu bębnów oraz automatycznego odtwarzania. Nawigacja po grze jest nieskomplikowana i intuicyjna, nie powinna sprawić problemów nawet początkującym graczom. Świetna także jest szata graficzna, którą cechuje wysoka jakość detali oraz staranne wykonanie. Ścieżka dźwiękowa umożliwia skupienie i nie rozprasza.

Graj za darmo u nas!

Sizzling 777 demo to tradycyjny owocowy automat slotowy, będący niewątpliwie kompromisem między nowoczesnymi grami pełnymi innowacyjnych rozwiązań, a najprostszymi 5 bębnowymi maszynami. Świetnie została wykonana szata graficzna gry – detale są przejrzyste oraz wysokiej rozdzielczości. Ścieżka dźwiękowa z kolei roztacza przyjemną atmosferę i klimatyczny nastrój. Reasumując Sizzling 777 od Wazdana to pozycja godna polecenia. Już teraz zagraj w Sizzling 777 bez depozytu bonus na naszej stronie internetowej.

Sizzling 777 Szczegóły gry

Producent:
Wazdan
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.20
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie