Zorro

Star Star Star Star Star

Zorro – darmowy automat hazardowy

Firmę Aristocrat zapewne dobrze kojarzą bardziej doświadczeni gracze, natomiast dla tych z mniejszych stażem zapewne będzie ona raczej mało znana. Jednak ma ona na koncie sporo naprawdę udanych produktów, a jednym z nich jest wydany w 2015 roku Zorro automat do gry.

W naszym serwisie możesz zagrać w tę grę w wersji bezpłatnej, która służy do treningu i poznawania nowych tytułów bez żadnych zobowiązań. Co ważne, Zorro demo jest od strony funkcjonalnej identyczny z wersją na rzeczywiste pieniądze – a to oznacza, że możesz bez żadnego problemu grać w tę maszynę slotową, by się zaznajomić z jej zasadami, funkcjami specjalnymi, sposobem naliczania wygranych i wszystkimi innymi aspektami. To świetny sposób na nabranie tak niezbędnego w tym celu doświadczenia.

Podstawowe informacje o grze Zorro

Zorro automat jest maszyną slotową wideo, która ma 5 bębnów, 3 rzędy symboli oraz 25 aktywnych linii wypłat. Co ciekawe, liczbę linii wygranych można ustawiać wedle życzenia od 1 do 25. Do tego dostępna jest także opcja o nazwie ZORRO BONUS zwiększająca atrakcyjność rozgrywki przy podniesieniu kwoty zakładu o 40%. Jeśli chodzi o wysokość zakładu, to możemy tutaj postawić od 0,01 monety (jeśli ustawimy najniższą stawkę i tylko jedną aktywną linię wygranych) do 5 monet. Kwota ta może wzrosnąć do 7 monet, jeśli wybierzemy wspomnianą wyżej funkcję ZORRO BONUS.

Pamiętaj jednak, że sumaryczna kwota zakładu jest iloczynem liczby linii oraz kwoty na jedną linię – najwyższa suma do postawienia na pojedynczą linię wynosi 0,20 monet. Zorro gra cechuje się średnią zmiennością oraz współczynnikiem RTP wynoszącym 95,50%, co jest wynikiem plasującym się prawie dokładnie na średniej dla tego typu gier, która ma wartość 96%.

Ciekawie wygląda oprawa graficzna, bo tak naprawdę to prawie całe okno gry jest zajęte przez symbole, nie ma tutaj zbyt wiele miejsca na ozdobniki. Panel sterowania jest ograniczony do minimum, znajduje się  po prawej stronie i zawiera tylko trzy ikony. Są to od góry koło zębate z ustawieniami gry, funkcja ZORRO BONUS oraz przycisk PLAY. Szczególnie warto zwrócić uwagę na przycisk ustawień. Jeśli go klikniesz, to otworzy się dodatkowe okno z wieloma interesującymi funkcjami. Zwróć na przykład uwagę na zakładkę z literą „i”. To wbudowany w grę samouczek, który zawiera komplet niezbędnych informacji na temat rozgrywki, funkcji dodatkowych, symboli specjalnych i wysokości wygranych w grze Zorro online.

Zorro a polskie kasyna

Jeśli chciałbyś zagrać w Zorro online za darmo lub na prawdziwe pieniądze, to na naszej stronie prezentujemy Ci specjalną listę kasyn online, które uważamy za serwisy godne polecenia. Mają one świetną reputację, licencję honorowaną przez wszystkie kraje Unii Europejskiej, mnóstwo wspaniałych gier hazardowych z wielu różnych kategorii (maszyny slotowe, gry stołowe, karciane i inne) oraz bonusy bez depozytu, które zapewniają graczom dodatkowe środki na uprawianie ich ulubionego hobby. Ta lista nosi nazwę „RANKING KASYN” i dzięki niej uzyskujesz pewność, że Twój wybór będzie naprawdę optymalny!

Jak grać, żeby wygrać?

Zorro jest grą czysto losową, więc nie musisz się przejmować tym, że jesteś niedoświadczonym graczem lub że nigdy wcześniej w nią nie grałeś. Tutaj nie da się popełnić żadnego błędu, bo tak naprawdę nie masz wpływu na końcowy wynik rozgrywki.  Ale zawsze warto zagrać najpierw w Zorro za darmo, by poznać tę grę w praktyce, potem przejść na granie na pieniądze na niskie stawki, a dopiero gdy się już poczujesz pewnie, to zacząć stawiać wyższe sumy i polować na wysokie wygrane.

Bonusy i promocje w Zorro

Pomimo tego, że Zorro to dosyć prosta w sumie gra slotowa, to jednak ma ona kilka ciekawych rozwiązań. Zapewne większość graczy doceni obecność Wilda, którym jest am Zorro. Zastępuje on wszystkie symbole na aktywnej linii wygranych z wyjątkiem jednego. Tym jednym jest czarny koń, który w grze tej pełni funkcję Scattera. Może on znajdować się w dowolnym miejscu okna gry, a i tak zapewni wygraną za odpowiednią liczbę symboli. Poza tym uwzględniane są oba kierunki do wyznaczania kombinacji, a nie tylko jeden.

Druga ciekawa opcja to ZORRO BONUS. Składa się on z dodatkowych liter Z, O i R, które pojawiają się jako nakładka na symbolach wartości karcianych (czyli A, K, Q i J). Jeśli na pięciu bębnach ułoży się napis ZORRO, otrzymujesz możliwość wylosowania jednej z pięciu nagród dodatkowych – mogą to być:

  • Losowy mnożnik wygranej z zakresu od 10 do 500.
  • Gra bonusowa z wygraną do x500.
  • Trzy darmowe spiny i trzy Wildy w losowych miejscach.
  • Od 5 do 20 darmowych spinów z różnymi mnożnikami wygranych.
  • 5 darmowych spinów z mnożnikiem od 500 do 1000.

A ile można wygrać w Zorro? Oto tabela wygranych.

2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Zorro 5 100 500 5 000
Koń 5 20 50
Kobieta 50 250 2 000
Generał 100 1 000
Beczka 40 100 500
Worek 100 400
As (A) 100 300
Król (K), Dama (Q) 25 50 250
Walet (J), Dziesiątka (10) 10 40 150

Zorro w wersji mobilnej

Zorro doskonale działa na telefonach komórkowych i tabletach, jako że firma Aristocrat wykonała tę grę w oparciu o nowoczesne technologie internetowe takie jak HTML5 oraz JavaScript. W efekcie mamy produkt będący typową aplikacją webową, który pracuje w przeglądarce internetowej i z tego też względu nie zwraca w ogóle uwagi na procesor, system operacyjny i inne parametry urządzenia, na jakim zostaje uruchomiony.

Zorro online opinie

Jeśli lubisz legendę o Zorro, to jesteśmy pewni, że opisywana przez nas dzisiaj gra na 100% Ci się spodoba – co więcej, może nawet wciągnie na długie godziny, bo jest naprawdę bardzo dobra i godna uwagi. Koniecznie w nią zagraj!

Zorro Szczegóły gry

Producent:
Aristocrat
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
25
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
62.5
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
12 500